Zabezpečíme vašu komunikáciu

SSLmarket ponúka kompletné portfólio certifikátov pre web, elektronický podpis e-mailov, dokumentov aj aplikácií. Vaše dáta budú s certifikátmi od najväčších a celosvetovo uznávaných certifikačných autorít v úplnom bezpečí. Neváhajte a zabezpečte svoju komunikáciu ešte dnes.


Zabezpečenie webov

SSL/TLS certifikáty pre webové stránky a iné použitie na serveri pre zabezpečenie komunikácie návštevníkov.

Chcete získať dôveru návštevníka? Zobrazte [SK]  Názov vašej spoločnosti vedľa adresného riadku! Odporúčame: EV certifikát GeoTrust

Certifikát True BusinessID EV je vhodný pre každý web, ktorý chce byť dôveryhodný. Jedná sa o najpredávanejší EV SSL certifikát so zeleným pruhom a názvom vašej organizácie . Môžete ním zabezpečiť až 250 domén (príplatkové SANy).
Už od 149,95 € Objednať


Nenechajte si čítať poštu tretími osobami. Kúpte si osobný certifikát pre digitálny podpis a šifrovanie e-mailov.

S/MIME certifikát DigiCert Client Premium odporúčame použiť na zabezpečenie dôveryhodnosti elektronickej komunikácie a k jej podpisovanie. Certifikát umožňuje autentizáciu odosielateľa, podpisovanie e-mailov a môžete ho využiť aj na podpisovanie dokumentov.
Už od 9.50 € Objednať

Elektronický podpis

Osobné S/MIME certifikáty zabezpečujú e-mailovú komunikáciu a okrem digitálneho podpisu umožňujú aj šifrovanie.Podpis dokumentov

Document Signing certifikáty sú určené pre digitálny podpis dokumentov, ktorý určuje ich pôvod a nemennosť.

Zabezpečte a chráňte dôležité dokumenty certifikátom Document Signing

Digitálny podpis dokumentu zaručuje nielen jeho pôvod a autorstvo, ale tiež jeho nemennosť od chvíle podpisu. Certifikát je uložený na tokene a je tak chránený proti odcudzeniu a zneužitiu. Môžete ho využiť napríklad v Adobe Acrobat, Microsoft Office, OpenOffice a LibreOffice.
Už od 246.3 €Objednať


Pre podpis aplikácií odporúčame najbezpečnejší Code Signing EV certifikát

Nová generácia Code Signing EV certifikátov lepšie zabezpečuje podpis kódu vďaka využitiu tokenu od certifikačnej autority a vďaka tomu je zneužitie certifikátu prakticky nemožné. Pomáha dosiahnuť vyššiu dôveryhodnosť vašej aplikácie.
Už od 553 € Objednať

Podpis kódu a aplikácií

Code Signing certifikáty sú určené pre softvérové spoločnosti a vývojárov na podpisovanie aplikácií a kódu.Pomoc s SSL certifikáty

Je toho na vás veľa?

Napište nám
admin@zoner.sk
Kontaktný formulár
Zavolajte nám
+421-2-682 65 986