Kreditný systém pre úhradu SSL certifikátov

Kreditná systém maximálne urýchľuje vybavenie objednávok a získanie SSL certifikátov. Náš systém umožňuje platenie certifikátov prevodom, bežnými on-line metódami, ale tiež pomocou prednabitého kreditu. Každú objednávku tak nemusíte platiť osobitne, ale pri kladnom zostatku bude uhradená automaticky.

SSLmarket kreditný systém

Výhody kreditného systému

Kreditný systém slúži pre automatickú úhradu objednávok SSL certifikátov. Jeho súčasťou sú samozrejme aj kompletné prehľady čerpania kreditu a účtovných operácií.

  • Možnosť dobitia prevodom aj on-line
  • Hradenie objednávok prebieha automaticky
  • Upozornenie na nízky zostatok a vlastný limit
  • Prehľad všetkých kreditných operácií
  • Súhrn účtovných operácií a jeho export
  • Daňový doklad s rozpisom čerpaných položiek

Kreditný systém uľahčuje objednávanie certifikátov

Po prihlásení na SSLmarket účet nájdete v ľavom menu novú položku Kreditné konto . Je k dispozícii všetkým zákazníkom, podmienkou je iba aktivácia v zákazníckom účte.

Po zapnutí voľby strhávať z kreditu: Áno budú všetky nové objednávky platené kreditom. Túto možnosť môžete kedykoľvek vypnúť a novo zadané objednávky budú platené opäť obvyklým spôsobom.

Zostatok môžete nabíjať ako prevodom na náš účet (váš unikátny variabilný symbol vidíte po prihlásení), tak platobnou kartou on-line. Kreditný systém vás upozorní aj na nízku hladinu kreditu; limit si môžete nastaviť podľa ľubovôle. Ak by pre vašu objednávku bola hladina kreditu nedostačujúca, budete systémom upozornení.

K dispozícii sú kompletné prehľady

Na kreditnom účte sú k dispozícii prehľady čerpaných certifikátov, čerpanie kreditu a tiež prehľad účtovných transakcií za dané obdobie. Budete mať teda úplný prehľad o tom, za čo bol vynaložený váš kredit. Účtovné pohyby zaznamenávajú zmeny a zostatky na kreditnom účte z pohľadu účtovníctva.

Pri nabití kreditu určitou čiastkou obdržíte zálohovú faktúru a raz mesačne takisto dostanete doklad s rozpisom položiek čerpaných z kreditu prislúchajúcich tejto platbe.

S kreditom a API je objednávanie plne automatické

Zákazníci využívajúci API SSLmarketu a kreditný systém môžu profitovať z maximálneho zjednodušenie a urýchlenie procesu vystavenie SSL certifikátu. Pre jeho zriadenia nemusia SSLmarket ani navštíviť. Stačí cez API poslať objednávku, ktorá sa automaticky zaplatí kreditom a len počkať na e-mail od SSLmarketu s novým certifikátom.

Pomoc a najčastejšie otázky

Viac informácií ku kreditnému systému nájdete v Magazíne SSLmarket v článku Nový kreditový systém pre jednoduchú správu platieb .

Súčasťou pomocníka SSLmarketu bude aj momentálne pripravovaný prehľad najčastejších otázok z praxe, známy ako FAQ.


Pomoc s SSL certifikáty

Je toho na vás veľa?

Napíšte nám
admin@zoner.sk
Kontaktný formulár
Zavolajte nám
+421-2-682 65 986 
+421-2-638 15 272
Bol tento článok pre vás užitočný?