Symantec Secure Site Pro Wildcard

Wildcard certifikát je zástupcom tzv. Hviezdičkového certifikátu. Jedná sa o univerzálny typ SSL certifikátu, ktorý umožňuje zabezpečiť všetky subdomény pod jednou hlavnou doménou. Symantec Secure Site Wildcard certifikát šetrí finančné náklady na nákup jednotlivých SSL certifikátov a v neposlednom rade aj čas potrebný pre ich inštaláciu a správu.

 • Zabezpečeníe všetkých subdomén
 • Dôveryhodný pre 99,9% prehliadačov
 • Kompletné overenie spoločnosti (OV)
 • Denný malware scan vášho webu
 • Norton Secured Seal pečať
 • Bezplatné pregenerovanie certifikátu
 • 30 denná garancia vrátenia peňazí
 • Podpora, IDN
 • Peňažná záruka $1 500 000
 • Platnosť 1-2 roky
 • Zákaznícka podpora v slovenčine
Objednať

Odporúčané použitie certifikátu

SSL certifikát nachádza svoje využitie v prípade potreby zabezpečiť viac subdomén na viacerých serveroch pomocou iba jedného SSL certifikátu. Ideálne použitie ponúka pre prestížne či špecializované webové projekty, napríklad na serveri s viac dôležitými službami alebo pre poskytovateľov finančných produktov a služieb, pre ktoré je certifikačná autorita Symantec štandardom.

Cenník Symantec Secure Site Pro Wildcard certifikátu

1 rok 2 roky 3 roky Objednať
NOVÝ (NEW)
Cena rok / CA / ušetríte
4 000,00 €
4 000,00 € / $4975 / 19.6%
7 000,00 €
3 500,00 € / $8706 / 19.6%
10 000,00 €
3 333,33 € / $12438 / 19.6%
OBNOVA (RENEW)
Cena rok / CA / ušetríte
4 000,00 €
4 000,00 € / $4975 / 19.6%
7 000,00 €
3 500,00 € / $8706 / 19.6%
10 000,00 €
3 333,33 € / $12438 / 19.6%

Ceny uvedené bez DPH.

 • Detail certifikátu
 • Podpora viacerých domén (SAN/UC)
 • Overenie a čas vystavenia
 • Platnosť a obnova

Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Všetky ponúkané SSL certifikáty sú plne dôveryhodné a návštevníci webových stránok nie sú obťažovaní akýmkoľvek hlásením o nedôveryhodnosti. V internetovom prehliadači je informácia o zabezpečenej komunikácii zobrazená v adresnom riadku ikonou zámku a písmenom "s" pri protokole http. Rozkliknutím zámku si môžeme overiť prevádzkovateľa stránok a vydávateľa certifikátu. Viac informácií o zobrazení certifikátu v prehliadači.

Zobrazenie certifikátu v prehliadači
Zobrazenie certifikátu v prehliadači

Počet zabezpečených domén

SSL certifikát zabezpečuje všetky subdomény hlavnej domény uvedenej v certifikáte. Hlavnú doménu nie je možné v priebehu platnosti zmeniť a v certifikáte je doména uvedená v hviezdičkovom tvare *.nazov-domeny.sk.
Nejedná sa teda o technológiu SAN/UC (Subject Alternative Name/Unified Communications), ktorá umožňuje chrániť jedným SSL certifikátom viacero domén (subjektov).

Potrebujete SAN/UC certifikát pre server MS Exchange?

Využívate vo firme MS Exchange 2010 alebo Office Communications Server? Ideálnym riešením zabezpečenia je SSL certifikát, podporujúci viacero doménových mien.

Už od 124,90

Viac info...

Spôsob overenia certifikátu

Proces vystavenia SSL certifikátu je manuálny a spočíva v overení údajov o majiteľovi domény, pre ktorú bude SSL certifikát vystavený, ďalej v overení spoločnosti žiadateľa a telefonickom overení kontaktnej osoby.
Informácie o spoločnosti sa overujú v obchodnom registre a kontaktné údaje spoločnosti vo verejných telefónnych zoznamoch, majiteľ domény sa overuje v dostupných databázach správcov domén. Finálne overenie sa vykonáva telefonickým hovorom s osobou pre autorizáciu, uvedenou v objednávke.
Ak certifikačná autorita nie je schopná niektoré informácie verejne dohľadať, vyžiada si dodatočné overenie pomocou formulára. Vystavenie certifikátu sa tak predlžuje o čas dodatočného overovania.

Čas vystavenia certifikátu

Pri vložení správneho CSR súboru do objednávky a vykonaní platby je proces overenia a vystavenia SSL certifikátu bežne dokončený počas niekoľkých pracovných dní.

Platnosť certifikátu

SSL certifikát je platný od dátumu, kedy je dokončené jeho overenie a certifikát je vystavený. Od tohoto dátumu sa počíta platnosť na daný počet rokov, ktorý bol zvolený v objednávke SSL certifikátu.

Pregenerovanie certifikátu (tzv. reissue)

Podľa potreby je možné si nechať certifikát kedykoľvek ZADARMO pregenerovať (napr. z dôvodu zmazania privátneho kľúča). Pre úspešné pregenerovanie je nutné dodať nový CSR súbor, ktorý obsahuje totožné údaje, ako v pôvodnej objednávke.

Obnova certifikátu (RENEW)

Obnovu SSL certifikátu je možné zahájiť 90 dní pred koncom jeho platnosti. Nie je nutné sa obávať straty zostávajúceho obdobia platnosti. Obnovenému certifikátu bude toto obdobie pripočítané, navyše sa nevyužité dni zaokrúhľujú na celé mesiace nahor. Pripočítanie zostávajúceho obdobia je možné len pri objednaní obnovy SSL certifikátu a uhradení min. 17 dní pred expiráciou.

Zobrazenie pečate certifikátu

Informácie o bezpečnosti na www stránkach je možné podporiť zobrazením Norton Secured Seal pečate , ktorá je generovaná certifikačnou autoritou Symantec. Jedná sa o dynamický obrázok, podľa ktorého užívateľ ihneď spozná, že stránky sú zabezpečené SSL certifikátom. Kliknutím na pečať možno overiť všetky informácie o certifikačnej autorite a platnosti daného SSL certifikátu. Podľa celosvetového výskumu spoločnosti Synovate / GMI zvyšuje pečať Symantec spotrebiteľskú dôveru a 68 percent zákazníkov radšej nakupuje a vykonáva transakcie na stránkach s logom Symantec. Využitie pečate na webových stránkach veľmi odporúčame!

Pečeť Norton Secured Seal

Bezpečnostné funkcie k certifikátu ZADARMO

Web Site Malware Scan

Každodenný malware scan webových stránok daného SSL Symantec certifikátu prispieva k ochrane pred nebezpečným kódom. Viac informácií o funkcii Web Site Malware Scan.

Zobrazenie pečate certifikátu

Informácie o bezpečnosti na www stránkach je možné podporiť zobrazením Norton Secured Seal pečate, ktorá je generovaná certifikačnou autoritou Symantec. Jedná sa o dynamický obrázok, podľa ktorého používateľ ihneď vie, že stránky sú zabezpečené SSL certifikátom. Kliknutím na pečať je možné overiť všetky informácie o certifikačnej autorite a platnosti daného SSL certifikátu. Podľa celosvetového výzkumu spoločnosti Synovate/GMI zvyšuje pečať Symantec spotrebiteľskú dôveru a 68 percent zákazníkov radšej nakupuje a vykonáva transakcie na stránkach s logom Symantec. Využitie pečate na webových stránkach veľmi odporúčame!

Zobrazenie pečate certifikátu

Skúšobný certifikát

Pred samotným zakúpením je možné si na 30 dní úplne ZADARMO vyskúšať plne funkčný SSL certifikát Symantec. Je tak možné vyskúšať všetky vlastnosti, funkčnosť a nastavenie SSL certifikátu. Skúšobný SSL certifikát je vo Vašom prehliadači plne funkčný, má len obmedzenú platnosť a pri prvom použití je nutné naimportovať ROOT certifikát.

 • Skúšobný SSL plne dôveryhodný
 • Úplne ZADARMO
 • Jednoduché vystavenie počas niekoľkých minút
 • Platnosť 30 dní
 • Bez inštalácie trial ROOT certifikátu nedôveryhodný

Podrobný návod, ako si skúšobný SSL certifikát Symantec sprevádzkovať, nájdete v priloženom dokumente PDF.

Kompletný prehľad SSL certifikátov Symantec v našej ponuke

SSL certifikát Cena od
SSLmarket
Cena Symantec Overenie Podpora
SAN/UC
Vystavenie
(od)
Platnosť
(roky)
Objednať
Secure Site 299,97 € 450 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site Pro 716,63 € 1050 € OV 1-250 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site EV 730,95 € 1050 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site Pro EV 1104,95 € 1499 € EV 1-250 5 dní 1-2 KúpiťDetail
Secure Site Wildcard 1 730 € $2199 OV NIE 2 dní 1-2 Kúpiť Detail
Secure Site Pro Wildcard 3 333 € $4975 OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Code Signing 316,65 € 499 € OV NIE 2 dní 1-2 KúpiťDetail
Code Signing EV 450 € $795 EV NIE 14+ dní 1-2 KúpiťDetail