TLS certifikáty Secure Site

Prestížny rad produktov Secure Site (predtým vydával Symantec, DigiCert) je to najlepšie, čo môžete na trhu SSL/TLS certifikátov získať. Tento rad produktov využíva všetky moderné inovácie certifikačnej autority DigiCert. Kombinácia technických možností certifikátov, ich úroveň zabezpečenia a doplnkové funkcie vytvára úplne novú a bezprecedentnú úroveň TLS produktov, ktorá je pripravená na budúcnosť a postkvantovú kryptografiu.

Prémiové funkcie Secure Site certifikátov

S certifikátom Secure Site získate najrýchlejšie overenie spoločnosti vďaka prioritnej podpore . S každým Secure Site certifikátom tiež získavate antimalwarovu kontrolu vášho webu.

    S každým Secure Site certifikátom pre svoje stránky získate pečať DigiCert Smart Seal - najznámejší symbol zabezpečenie na internete. Výskum ukázal, že takmer 90% užívateľov rozpozná, že stránka nesúca pečať DigiCert Smart Seal je pre nich bezpečná. Symbol je každý deň zobrazený viac ako miliardukrát a používa ho viac ako 100 000 webov v 170 krajinách sveta. Pridajte sa k nim tiež. S nasadením pečate na web vám radi pomôžeme.           

  Pečeť DigiCert Smart Seal   
Pečať DigiCert Smart Seal

Pro varianty Secure Site produktov vám umožňujú využiť monitoring Certificate Transparency logov pre vašu vyššiu bezpečnosť. Ak by niekto vydal certifikát určený pre vašu doménu, hneď sa to dozviete. Pro verzie už teraz umožňujú využiť postkvantovú kryptografiu od DigiCertu.

Kompletný prehľad SSL/TLS certifikátov Secure Site v našej ponuke

SSL/TLS certifikát Cena od SSLmarket Bežná cena Overenie podpora SAN/UC Vystavenie (počas) Platnosť (roky) Objednať
Ceny uvedené bez DPH.
Secure Site Od 383 € $448 OV 1-250 2 dni 1 kúpiť
Secure Site Pro Od 933 € $1118 OV 1-250 2 dni 1 kúpiť
Secure Site EV Od 817 € $1118 EV 1-250 5 dní 1 kúpiť
Secure Site Pro EV Od 1,192 € $1728 EV 1-250 5 dni 1 kúpiť
Secure Site Wildcard Od 1,863 € $2138 OV 1-250 2 dni 1 kúpiť