Sme najrýchlejšie rastúci Symantec partner v EMEA za rok 2016

(14. 10. 2016) Obdržali sme prestížne ocenenie EMEA Sales Growth Partner Award 2016 od najväčšej certifikačnej autority sveta Symantec. Ocenenie za najväčší rast predaja v regióne EMEA nám bolo predané v Barcelone na akcii Symantec Roundtable 2016, ktorá je poriadaná pre najvýznamnejších partnerov tejto certifikačnej autority.

Cena je udeľovaná každoročne jednému z partnerov a v tomto roku získal toto významné ocenenie ZONER pre SSLmarket. „Ocenenie je pre nás potvrdením toho, že sa uberáme správnym smerom. K dôveryhodným certifikátom najväčšej CA na svete pridávame kvalitné služby a toto spojenie má úspech aj mimo Slovenskej republiky,“ uvádza špecialista SSL certifikátov a manažér SSLmarket Jindřich Zechmeister.

Patríme k platinovým partnerom

Sme tiež platinovým partnerom poprednej certifikačnej autority Symantec, ktorá nám udelila titul Website Security Platinum Partner. Ten sme získali na základe dlhoročnej spolupráce, podpory produktov a poskytovania profesionálnych služieb v oblasti predaja SSL certifikátov.

Pre našich zákazníkov je tento titul zárukou profesionality ponúkaných služieb. Samozrejmosťou je vyškolená zákaznícka podpora, ktorá poskytuje úplný servis v oblasti SSL certifikátov. Zákazník získa certifikát v najkratšej možnej dobe, asistenciu pre bezproblémové overenie a podporu pre nasadenie certifikátu.

Využite komfortnú cestu pre získanie SSL certifikátu

Dnešný internet smeruje k šifrovanej komunikácii a SSL certifikát slúží ako nástroj pre zabezpečenie prenosu dát v rámci internetu medzi serverom s webovou prezentáciou a prehliadačom (používateľom). Zaručujeme našim zákazníkom komfortnú cestu na získanie dôveryhodného SSL certifikátu. Poradíme vám, ktorý SSL certifikát zvoliť a naša technická podpora vám pomôže aj s jeho nastavením.

S poskytovaním dôveryhodných SSL certifikátov máme dlhoročné skúsenosti. Obráťte sa na nás.